DRUT ZIMNOWALCOWANY - PŁASKOWNIK

DRUT ZIMNOWALCOWANY - PŁASKOWNIK

Płaskownik stalowy (bednarka)

Oferujemy płaskownik w gatunku czarnej standardowej stali konstrukcyjnej S235JR, w prętach lub kręgach (bednarka stalowa). Płaskownik i bednarka mogą być spawane na surowo lub poddane procesowi cynkowania ogniowego, dzięki czemu są bardziej odporne na warunki zewnętrze i zabezpieczone przed korozją.

 

Płaskownik stalowy - wymiary produktu:

Szerokość: 8 - 16 mm.

Grubość: 1,45 - 5,00 mm

W przypadku płaskownika w kręgu (bednarki): fi wewnętrzne - 400 i 500 mm; fi zewnętrzne 1000 - 1200 mm.

 

 

 

Wytrzymałe płaskowniki stalowe (bednarka)

Płaskownik stalowy współtworzy konstrukcje metalowe. Nasz płaskownik/bednarka charakteryzują się łagodnymi, zaokrąglonymi brzegami. Osiągamy to poprzez specjalny, unikalny proces walcowania. Radius na brzegach płaskownika jest bezpieczniejszy dla dłoni pracowników (nie powoduje skaleczeń) oraz nie uszkadza osprzętu technologicznego w procesie jego dalszej przeróbki.

Gotowe płaskowniki stalowe mogą być spawane lub poddane ocynkowaniu. Płaskownik/bednarka ocynkowana są zabezpieczone przed korozją. Mocna stal i płaski kształt pozwalają na wszechstronne zastosowania. Wyroby z prętów płaskich przygotowujemy i tniemy na wymiar wg życzenia klienta.

 

Płaskownik stalowy i bednarka – zastosowanie

Ze względu na swoją formę płaskownik zimnowalcowany ma dość szerokie zastosowanie. Pręt płaski zimnowalcowany to materiał konstrukcyjny w budownictwie, ponadto tworzy się z niego ogrodzenia, balustrady, poręcze, szczeblinki. Dzięki dużej wytrzymałości i trwałości, płaskownik stalowy wykorzystywany jest także do produkcji krat pomostowych. Wysokiej jakości rodzaj materiału oraz możliwość dobrania szerokości i grubości płaskowników sprawia, że mogą być wykorzystywane w każdym przemyśle, m.in. jako części maszyn i urządzeń przemysłowych, w przemyśle samochodowym, AGD, meblarskim, i wielu, wielu innych.

Bednarka stalowa to taśma, zwijana w kręgi. W budownictwie wykorzystywana jest przede wszystkim w instalacjach elektrycznych jako część ochrony przeciwporażeniowej i odgromowej lub jako zbrojenia. Bednarka znana jest inaczej jako płaskownik w kręgu.

 

Dumat – producent płaskowników i bednarki stalowej

Firma Dumat istnieje od 1991 roku. Nowoczesny park maszynowy pozwala na produkcję wyrobów metalowych o wysokiej jakości. Płaskowniki i bednarkę produkujemy zarówno na rynek polski, jak i na zagraniczne rynki europejskie.

Jeśli chcą Państwo złożyć zamówienie, zapraszamy do kontaktu

 

Dodatkowe informacje (płaskowniki stalowe: pręty, bednarki, dostępność, etc.)

Zapraszamy również do kontaktu jeżeli potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji - chcecie Państwo dopytać o szczegóły naszej oferty na płaskowniki stalowe (pręty płaskie ze stali, taśmy ze stali zwijane w kręgi) i dostępność poszczególnych produktów:

  • o dostępność konkretnych prętów ze stali;
  • o grubość, szerokość naszych produktów (płaskowniki stalowe) w wersji standardowej i ich zastosowaniu do Państwa przedsięwzięcia,
  • o zakresie w jakim nasze produkty (pręty płaskie, kręgi) mogą być dostępne w przypadku złożenia indywidualnego zamówienia na życzenie (możliwe do uzyskania: grubość, długość),
  • o szczegóły składania i wykonania standardowego zamówienia na nasze produkty: pręty płaskie, bednarki (potrzebne dane, informacje do faktury, etc.),
  • o czas wykonania usługi przygotowania i docięcia płaskowników według konkretnego zamówienia,
  • o dostępność innych produktów, które obejmuje nasza ogólna oferta firmowa (kraty, druty, siatki),
  • o proces wykonania - szczegóły dostawy produktów,
  • o jakiekolwiek inne ważne dla Państwa zagadnienia (oferta, dostępność, dostawa, stal z których wykonane są płaskowniki, certyfikaty które posiadają przygotowane przez nas pręty płaskie, etc.

Kontakt z nami możliwy jest drogą mailową lub telefoniczną. Zapraszamy.