Kraty pomostowe

Kraty pomostowe – wysoka jakość i polska produkcja

Nasze kraty pomostowe wykonywane są z materiałów najwyższej jakości.

W naszym katalogu mamy stalowe kraty zgrzewane oraz kraty wciskane (nazywane również kratami prasowanymi):

  • KOZ -  krata obramowana zgrzewana,
  • X-KOZ – krata obramowana zgrzewana antypoślizgowa,
  • KOP – krata obramowana prasowana,
  • X-KOP – krata obramowana prasowana antypoślizgowa (z płaskownikami seratowanymi).

Wszystkie nasze produkty zostały wyprodukowane w Polsce.

 

Zgodnie z wymaganiami klientów, kraty WEMA mogą być wycięte według wskazanych kształtów, obramowane oraz ze wspawanymi bortnicami, listwami i kątownikami antypoślizgowymi (zgodnie z dokumentacją klientów).

Bortnice to wzmocnione obramowanie wykonane z blachy, które wychodzi ponad górną część kraty. Najczęściej służy jako zabezpieczenie przeciwko ześlizgnięciu się stopy z kraty.

Listwa antypoślizgowa wykonana jest z perforowanego kątownika. Spawa się ją do krańcowego płaskownika nośnego.

Oferujemy kraty pomostowe stalowe ocynkowane lub „czarne” – nieocynkowane.

Mocowanie krat pomostowych - w swojej ofercie posiadamy również uchwyty do montażu krat pomostowych: standardowe, hakowe, podwójne, uniwersalne, talerzowe, itd.

 

Krata pomostowa – zastosowanie i zalety

Krata pomostowa (inaczej krata WEMA) wykonana jest z nośnych płaskowników i prostopadłych do nich poprzecznych prętów. Kraty stalowe możemy ocynkować ogniowo. Kraty ocynkowane będą zabezpieczone przed korozją.

Kraty pomostowe (WEMA) dostarczają stabilnej powierzchni nośnej i są bardzo solidne. Dlatego doskonale sprawdzają się jako pomosty komunikacyjne, ogrodzenia, sceny, wybiegi, podesty, regały czy schody. Stopnie, konstrukcje i ogrodzenia z krat pomostowych wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością w stosunku do masy własnej, a po ocynkowaniu cechują się wysoką odporność na korozję.

 

Krata pomostowa – producent Dumat. Szybko i w konkurencyjnych cenach

 

Firma Dumat działa od 1991 roku. Posiadamy własne linie produkcyjne, gdzie tworzymy kraty pomostowe zgrzewane i kraty pomostowe wciskane. Jesteśmy producentem z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu realizujemy nawet najbardziej wymagające zamówienia – na czas i na wymiar. Materiały, których używamy są najwyższej jakości.

Nasze kraty pomostowe posiadają Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie (Instytut jest członkiem Europejskiej Unii Akceptacji Technicznej w Budownictwie - UEAtc oraz Organizacji ds. Aprobat technicznych - EOTA).

Jeżeli interesują Państwa nasze kraty pomostowe lub dodatkowe elementy mocowane do krat, zwiększające bezpieczeństwo, pozwalające na zmianę ustawień krat, stosowanie w nietypowych konstrukcjach, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Ostateczna cena, w której oferujemy Państwu nasze kraty pomostowe wraz z dodatkowymi elementami ustalana jest na podstawie tego jakie kraty Państwa interesują (cena podstawowa kraty) i jak mają zostać one przygotowane (kraty wycięte, kraty obramowane, stopnie o specyficznych kształtach).

W razie jakichkolwiek pytań (cena, dostepność produktów w ofercie, dodatkowe elementy, większa ilość produktów do zakupu, etc.), zapraszamy do kontaktu (tel, e-mail) oraz składania zapytań ofertowych.